O nas

Rys historyczny

Studio Reklamy "Piątka" Krzysztof Szczypiński powstało w roku 1996. Najpierw firma była nastawiona na realizację i montaż wszelkiego rodzaju reklam zewnętrznych, w późniejszym okresie wraz z rozwojem reklamy i przeniesienia jej elementów również do wewnątrz, zaczeliśmy projektować i tworzyć elementy POS. Są w naszej firmie pracownicy, którzy ją tworzyli od samego początku, a w portfolio Firmy, które obsługujemy od początku działalności, co świadczy naszym zdaniem, o tym że jesteśmy firmą, z którą można wiązać przyszłość.

Struktura firmy

"Piątka" jest firmą prywatną, działającą w oparciu o Wpis do ewidencji w Urzędzie Miejskim w Koniecpolu, z miejscem wykonywania działalności - Antoniów, ul. Klonowa 38/36. Zarówno biura, księgowość i pomieszczenia warsztatowe znajdują się w obrębie jednej posiadłości. Jedynie z przyczyn logistycznych pracownia neonowa mieści się w Radomsku, a drukarnia cyfrowa na terenie Częstochowy.

Stan obecny - technologie

Dzisiaj "Piątka" to ponad trzydziesto-osobowa firma zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem przeróżnych form reklamy zarówno z zakresu reklamy outdorowej, jak i wewnętrznej. Pracujemy na terenie całego kraju, jak również eksportujemy nasze wyroby do krajów Europy. Naszym celem jest dalszy rozwój technologiczny i jakościowy. Wdrażamy sukcesywnie nowe rozwiązania i materiały. Uczestniczymy w szkoleniach i seminariach, doskonalić swoje umiejętności. Zapewniam o pełnym zaangażowaniu w wykonywane prace i realizacje. Zapraszam do zapoznania się z naszymi możliwościami technologicznymi.